Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy - Danuta Brychczyńska. Kursy prawa jazdy kat. A1,A,B1,B,C,E/B,E/C,D

O firmie

Zdobycie prawa jazdy to szczególna inwestycja. Inwestujesz pieniądze, czas oraz swoje zaufanie. Zainwestuj w siebie poprzez naszą firmę. Szkolimy we Wrocławiu od wielu lat. Zdobyta w tym czasie przez nas wiedza i doświadczenie, powoduje że wiemy ja to robic efektywnie. Naszymi atutami są: wysoko wyspecjalizowana, kreatywna kadra, najlepsi instruktorzy, profesjonalna i miła obsługa oraz minimum formalności!
  • Wyszkolimy Cię za rozsądne pieniądze. Dopasujemy godziny szkolenia i jazdy do Twoich codziennych zajęć.
  • Załatwimy wiekszość formalności za Ciebie. Nie będziemy wysyłali Cię do lekarza na drugi koniec miasta. Wszystko załatwisz u nas na miejscu!
  • Zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności w miłej atmosferze, przy profesjonalnej pomocy i opiece naszej kadry.
  • U nas kursy na najwyższym poziomie we Wrocławiu!
  • Nasz Ośrodek mieści się w strefie egzaminacyjnej WORD

Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy Dr Dariuszem Kraśnickim /tel: 601 775 123, 693 775 123 ul. Żernicka 215/ w zakresie badań lekarskich i psychologicznych dla kierowców. U nas ceny niższe niż w innych gabinetach lekarskich i Pracowniach Psychologii Transportu badających kierowców zawodowych!!

 
 
Oferujemy kompleksowe podejście szczególnie do zawodowych kierowców oraz firm przewozowych.
  • Od wyszkolenia kierowcy na prawo jazdy, poprzez szkolenia w zakresie świadectwa kwalifikacji wstępnej i okresowej, wraz z badaniami lekarskimi oraz psychotechnicznymi kierowców w Pracowni Psychologi Transportu i Przychodni Medycyny Pracy.Skierowanie można przesłać faksem na numer 71 35 39 275, jak również donieść do Ośrodka Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy mieszczącego się przy ul. Klimasa 4 we Wrocławiu.
  • Nasze walory poznało już wiele Firm z Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska, a także kilkunastu rodaków z zagranicy [ z Anglii, Irlandii, Francji czy Niemiec]